Slovak

Imunoalfa je pravdepodobne najsilnejšia svojho druhu, ktorá môže zvýšiť a udržať vašu imunitu. Silný imunitný systém je to, čo v tejto zdravotnej kríze potrebujeme najviac, a ešte viac, keď príde jeseň, nehovoriac o všetkých sezónach alergií, čo tiež vytvára potrebu chrániť naše zdravie liekom Imunoalfa.

Odporúčané lekármi a lekárnikmi. IMUNOALFA bola ocenená medzinárodnou zlatou medailou za inovácie.

Zdravo. Prirodzené. Výkonný.

Silná imunita je rozdiel medzi zdravím a chorobou.

Imunoalfa je veľmi zložitý produkt, pretože vďaka vysokej hladine vápnika, železa, draslíka, fosforu, medi, zinku, horčíka, selénu a ďalších minerálov, vitamínov A, B6, B12, C, D, E, K, retinolu, beta karoténu, Tiamín, riboflavín, niacín, folát, kyselina pantónová a cholín spĺňa celkové denné potreby telesných požiadaviek na vitamíny pre zdravý život. Obsahuje iba prírodné zložky, ako je kozie a kobylové (konské) mlieko, a 5 bylín / liečivých rastlín stredomorského podnebia: koriander, betón, list citrónového balzamu, matka tymiánu a modrá čakanka.

Početné a relevantné štúdie jednomyseľne potvrdzujú výhody kozieho a kobylieho mlieka – že znižujú zápal, ktorý sa už nachádza v tele, a oveľa viac:

Posilňuje imunitný systém
Posilňuje kosti a odstraňuje bolesti kĺbov
Prirodzene znižuje „zlý“ cholesterol a zvyšuje „dobrý“ cholesterol
Ovplyvňuje kvalitu krvných obrazov a znižuje hladinu triglyceridov
Zlepšuje citlivosť na inzulín a metabolizmus glukózy
Podporuje rast prospešných baktérií, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý tráviaci systém
Zlepšuje pokožku, vlasy a nechty.
Prevencia neurodegeneratívnych chorôb
Zlepšuje výkon srdca
Vďaka špecifickému a komplexnému zloženiu a vysokej hladine vápnika, železa, minerálov, draslíka, selénu, fosforu a horčíka pre lepšiu tvorbu kostí je IMUNOALFA žiadaným doplnkom k liečbe chorôb, ako sú alergie, bronchitída, atopická dermatitída, alergické reakcie. astma, nádcha, pred a po operácii atď.

Kozie a kobylie mlieko je veľmi blízke materskému mlieku matky, vďaka čomu je jeho strávenie a asimilácia v ľudskom tele veľmi jednoduchá.

Dávkovanie: Na pravidelnú údržbu imunitného systému odporúčame 6 tabliet denne (3 x 2 alebo podľa želania), vo všetkých prípadoch potreby silného posilnenia imunity, pooperačných stavov, chronickej bronchitídy, dermatitídy, alergií a ďalších. akútne stavy. Toto dávkovanie sa týka všetkých vekových skupín, pretože menšie deti alebo starší ľudia musia urýchliť zvýšenie imunity, pretože sú najzraniteľnejšou populáciou. Immunoalfa je tableta klasickej veľkosti a ak deti alebo ktokoľvek nemôže tabletku konzumovať, odporúčame rozdrobiť ju na jedlo, mlieko, džús alebo vodu. Je to ľahké, pretože sú úplne prirodzené a technicky mäkšie. Po niekoľkých mesiacoch používania nie je potrebné robiť pauzy, pretože ide o úplne prírodný produkt. Naopak, naši klienti tvrdia, že čím viac používajú Imunoalfu – tým lepšie sa cítia, myslia a spia. Ako prírodný produkt neexistuje žiadna veková hranica pre použitie Imunoalfy, je možné ju použiť aj pre matky, najmenšie deti, rozpadnuté na jedlo, mlieko, džús alebo vodu. Tablety / pilulky sa preto dajú ľahko rozbiť a rozpadnúť sa.

IMUNOALFA je schválená všetkými predpismi EÚ. Laboratórium testované v Chorvátskom inštitúte verejného zdravia a schválené Ministerstvom zdravotníctva Chorvátskej republiky.

Viac informácií na: Testimonials using Imunoalfa

Vyrobené v Chorvátsku

Vyrobené sólo spoločnosťou: ORANGE & GREEN Izjava korisnika

Spoločnosť pre farmaceutické inovácie

v primárnej preventívnej zdravotnej starostlivosti

Ak s nami chcete pracovať ako veľkoobchod, distribútor alebo maloobchod, kontaktujte nás na adrese info@imunoalfa.com

s predmetom: Veľkoobchod / Distribútor – Krajina