Czech

Imunoalfa je pravděpodobně nejsilnější svého druhu, který může posílit a udržet vaši imunitu. Silný imunitní systém je to, co všichni v této zdravotní krizi potřebujeme nejvíce, a ještě více, když přijde podzim, nemluvě o všech obdobích alergií, což také vytváří potřebu chránit naše zdraví pomocí Imunoalfa.

Doporučeno lékaři a lékárníky. IMUNOALFA získala mezinárodní zlatou medaili za inovace.

Zdravý. Přírodní. Silný.

Silná imunita je rozdíl mezi zdravím a nemocí.

Imunoalfa je velmi složitý produkt, protože díky vysoké hladině vápníku, železa, draslíku, fosforu, mědi, zinku, hořčíku, selenu a dalších minerálů, vitamínů A, B6, B12, C, D, E, K, retinolu, beta karotenu, Thiamin, Riboflavin, Niacin, Folát, Kyselina pantonová a Cholin splňuje celkovou denní potřebu vitamínových požadavků těla na zdravý život. Obsahuje pouze přírodní ingredience, jako je kozí a klisnové (koňské) mléko a 5 bylin / léčivých rostlin středomořského podnebí: koriandr, betony, listy meduňky, matka tymiánu a modrá čekanka.

Četné a relevantní studie jednomyslně potvrzují výhody kozího a klisního mléka – že snižují zánět, který se již ve vašem těle nachází, a mnohem více:

Posiluje imunitní systém
Posiluje kosti a eliminuje bolesti kloubů
Přirozeně snižuje „špatný“ cholesterol a zvyšuje „dobrý“ cholesterol
Ovlivňuje kvalitu krevních obrazů a snižuje hladinu triglyceridů
Zlepšuje citlivost na inzulín a metabolismus glukózy
Podporuje růst prospěšných bakterií, které jsou zásadní pro zdravý trávicí systém
Zlepšuje pokožku, vlasy a nehty.
Předcházejte neurodegenerativním onemocněním
Zlepšuje výkon srdce
Vzhledem ke specifickému a složitému složení a vysoké hladině vápníku, železa, minerálů, draslíku, selenu, fosforu a hořčíku pro lepší stavbu kostí je IMUNOALFA žádoucím doplňkem k léčbě nemocí, jako jsou alergie, bronchitida, atopická dermatitida, alergie astma, rýma, před a po operaci atd.

Kozí a klisnové mléko je velmi blízké mateřskému mateřskému mléku, což usnadňuje trávení a asimilaci v lidském těle.

Dávkování: Pro pravidelnou údržbu imunitního systému doporučujeme 6 tablet denně (3 x 2 nebo dle přání), ve všech případech silného posílení imunity, pooperačních stavů, chronické bronchitidy, dermatitidy, alergií a dalších akutní stavy. Tato dávka se vztahuje na všechny věkové skupiny, protože menší děti nebo starší lidé potřebují urychlit zvýšení imunity, protože jsou nejzranitelnější populací. Immunoalfa je tableta klasické velikosti a pokud děti nebo kdokoli nemohou pilulku konzumovat, doporučujeme ji rozdrobit na jídlo, mléko, džus nebo vodu. To je snadné, protože jsou zcela přirozené a technicky měkčí. Po měsících používání není třeba se pozastavovat, protože se jedná o zcela přírodní produkt. Naopak naši klienti říkají, že čím více Imunoalfa užívají – tím lépe se cítí, myslí, spí. Jako přírodní produkt neexistuje žádná věková hranice pro použití přípravku Imunoalfa, je také možné použít pro matky, nejmenší děti, rozpadající se na jídlo, mléko, džus nebo vodu. Tablety / pilulky se proto snadno lámou a rozpadají.

IMUNOALFA je schválena všemi předpisy EU. Laboratoř testována v chorvatském institutu veřejného zdraví a schválena Ministerstvem zdravotnictví Chorvatské republiky.

Více informací na:

Testimonials using Imunoalfa https://www.imunoalfa.com/korisnici/izjave-korisnika/

Vyrobeno v Chorvatsku Sólo vyrobeno společností: ORANGE & GREEN

Společnost pro farmaceutické inovace v primární preventivní zdravotní péči Pokud s námi chcete pracovat jako velkoobchod, distributor nebo maloobchod, kontaktujte nás na adrese info@imunoalfa.com

s předmětem: Velkoobchod / Distributor – Země